Dyrektorskie stypendia

szkoła

szkoła
Wybiła już ta godzina… (t)

Mija już trzeci miesiąc od kiedy rozpoczął się nowy szkolny rok. W inauguracji w Gimnazjum nr 3 na Chełmie dyrektor Marcin Hintz wręczył stypendia Dyrektora Szkoły za II semestr roku szkolnego 2013/2014.
W Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II na Chełmie było bardzo uroczyście. Przedstawiciele Parlamentu Uczniowskiego wraz z jego opiekunem przywitali wszystkich uczniów szkoły. Być może wielu uczniom i nauczycielom pozostanie w pamięci wystąpienie dyrektora szkoły, Marcina Hintza, który przypomniał, jak bardzo ważne jest to, by kształcić swój umysł i duszę oraz moment rozdania wychowawcom klas nowiutkich, jeszcze pachnących farbą dzienników lekcyjnych. Wyrażono nadzieję, że znajdą się w nich same dobre stopnie.
Podczas uroczystego apelu dyrektor Marcin Hintz wręczył stypendia Dyrektora Szkoły za II semestr roku szkolnego 2013/2014: Nikoli z klasy 3h i Tymoteuszowi z klasy 3i. Społeczność szkolna gratulowała im osiągnięć. Wśród zaproszonych na uroczystość gości była także Beata Bireta Business Development Manager Fundacji British Counsil, międzynarodowej organizacji promującej w Polsce i na świecie język angielski i kulturę brytyjską, a od tego roku partner szkoły.
Pani B. Bireta zapewniła uczniów i grono pedagogiczne, że Fundacja British Counsil jako partner szkoły będzie współdziałać z nauczycielami i uczniami gimnazjum w zakresie nauki języka angielskiego oraz organizacji imprez anglojęzycznych. Dzięki czemu uczniowie będą mówić i pisać po angielsku coraz lepiej.
(TG)