Podwórko Nivea

podwórko

podwórko

Cztery gdańskie spółdzielnie zabiegają o głosy w konkursie, w którym wygraną jest realizacja placu zabaw przez firmę Nivea. Głosować można jeszcze przez kilka dni – do 31 maja, a zasady są proste – by wygrać, trzeba znaleźć się w pierwszej dwudziestce miast z największą liczbą głosów.
O rodzinne miejsce zabaw, gdzie znajdą się sprzęty zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci, a także dla samych rodziców, zabiegają cztery gdańskie spółdzielnie: Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Przymorze (lokalizacja podwórka – ul. Opolska), Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Morena (lokalizacja podwórka – ul. Czecha), Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm (lokalizacja podwórka – ul. Więckowskiego) i Spółdzielnia Mieszkaniowa Ujeścisko (lokalizacja podwórka – ul. Przemyska).
Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Każdego dnia oddać można jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację! W imieniu mieszkańców osiedli, które stanęły do konkursu, zachęcamy do oddawania głosów na gdańskie podwórka.
Przypomnijmy, Miasto Gdańsk wspiera gdańszczan, którzy chcą podjąć wysiłek przeobrażenia swojego najbliższego otoczenia w piękniejsze i bardziej przyjazne przestrzenie. Jedną z form wsparcia jest program „Wspólne Podwórko”, który realizowany jest od 2014 roku. 2 lutego ruszyła druga edycja programu.

(TG)