STRZAŁ W 10-TKĘ !

zdjecie moje glowne na ulotke

zdjecie moje glowne  na ulotke

Małgorzata Chmiel
inż. architekt
Od 20 lat nieprzerwanie radna miasta Gdańska.
członek Stowarzyszenia Architektów Polskich,
Izby Architektów, Towarzystwa Urbanistów Polskich, przewodnicząca komisji Zagospodarowania Przestrzennego Rady Miasta Gdańska.

Kandyduję z 10-tej
pozycji na liście
Platformy Obywatelskiej RP,

Czyli „Strzał w 10-tkę”!

Teraz to ja potrzebuję
Państwa poparcia
i pomocy…
o którą proszę.
Dziękuję.


Szanowni Państwo
, swoją wiarygodność budowałam przez lata, docenialiście moją pracę. W każdych kolejnych wyborach otrzymywałam od Państwa największą liczbę głosów z wszystkich kandydatów. To satysfakcja, ale też zobowiązanie.
• W Sejmie chciałabym spożytkować lata doświadczeń samorządowych w dziedzinie, którą się teraz zajmuję i zawodowo i w Radzie Miasta: planowaniem przestrzennym, inwestycjami, urbanistyką i mieszkaniówką.
• Chcę też zająć się wdrażaniem nowej ustawy rewitalizacyjnej, która będzie pomocą dla gmin w wykorzystaniu dużych środków UE, zarezerwowanych dla Polski na ten cel.
W tych dziedzinach miałabym satysfakcję wykorzystać wykształcenie i wieloletnie doświadczenie.
Ale nie tylko ustawami chciałabym się zająć. Są też potrzebne w Gdańsku duże inwestycje, które nie mogą powstać bez wsparcia budżetu centralnego i środków UE (nie tylko komunikacyjne).
No i oczywiście, jak do tej pory, chciałabym się zająć mieszkalnictwem. Realizując moje hasło :„mieszkanie – dobro podstawowe” powołałam Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, wprowadzając tym samym nową formę mieszkań „na wynajem”. Ale potrzeba też innych form pozyskiwania mieszkań, bo nie każdego stać na drogi kredyt.
Chciałabym też zająć się w Sejmie systemem pozyskiwania mieszkań chronionych dla osób niepełnosprawnych, czy dla dzieci opuszczających piecze zastępczą.
Z poważaniem
Małgorzata Chmiel,
Malgorzata.chmiel@radny.gdansk.pl
www.malgorzatachmiel.pl