Przyjdź na casting

casting

casting
Młodych talentów na Dąbrowie nie brakuje                        (fot. Kod)

Laboratorium Innowacji Społecznych i Zespół Szkół nr 14 w Gdyni zapraszają wszystkich pasjonatów śpiewu z naszego miasta do udziału w konkursie piosenki.
Chodzi o konkurs „Mini Gdynia OPEN”, który odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2016 r. w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym Gdynia.
W konkursie wystąpić mogą gdynianie w wieku do 20 lat: uczniowie liceów, szkół, techników, gimnazjów i szkół podstawowych, ale także przedszkolaki. Cel imprezy to wzmacnianie i rozwijanie młodych talentów. Najzdolniejsi soliści i duety otrzymają nominacje do udziału w trzeciej edycji ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN, który odbędzie się w czerwcu tego roku. Uczestnicy konkursu będą mogli nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, ale także wziąć udział w warsztatach wokalnych dla każdej z grup wiekowych.
Przesłuchania odbędą się 5 kwietnia (kategorie wiekowe 14-16 lat oraz 17-20 lat) i 6 kwietnia (kategorie wiekowe do 6 lat, 6-10 lat oraz 11-13 lat). Konkurs zakończy koncert laureatów 7 kwietnia, w godz. 18.30 – 20.00.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz online znajdujący się na stronie www.gdyniaopen.pl do 24 marca. Nie ma wątpliwości, że na terenie naszej dzielnicy takich młodych talentów nie brakuje. Wystarczy wspomnieć sukcesy zespołów „Luz”, „Wiercipięty”, czy wokalistów, jak Maciek Guć.
(kod)