Złodzieju oddaj Benka!

pies

pies
Kto widział Benka lub wie, gdzie może się znajdować?
10 czerwca o godz. 13.50 spod sklepu Carrefour Express w Gdańsku na Cygańskiej Górze został skradziony pies rasy york. Na monitoringu widać mężczyznę z brodą w czerwonej kurtce, który kradnie pieska.
Pies ma chore oczy, jest w trakcie leczenia. Wokół oczu ma zaschniętą ropę, ponieważ bardzo ciężko się jej pozbyć. Wabi się Benek – reaguje na swoje imię. Jest bardzo przyjazny, lubi dzieci i w stosunku do innych psów raczej nie bywa agresywny. W dniu kradzieży miał na sobie pomarańczowe szelki, czerwona smycz.
Benek jest wykastrowany i ma blisko 6 lat. Najlepszym przyjacielem Benka jest dziecko, które choruje na autyzm i zespół aspergera. Chłopiec jak i cała rodzina była bardzo przywiązana do psa.
Benek ma również za sobą trudna przeszłość ponieważ został wyrzucony przez poprzednich właścicieli i czekał z utęsknieniem na nowy dom, który dała mu moja rodzina. Dużo czasu upłynęło zanim ponownie zaufał.
Ktokolwiek widział, słyszał cokolwiek co mogłoby pomóc w sprawie odzyskania pieska proszony jest o kontakt pod numerem tel. kom. Właścicielki psa 692414947, albo z najbliższą jednostką Policji, tel. 997.
(tg)