Jarmark Regionalny – przybędzie do Gdańska na Targ Węglowy

plakat-jarmark-gdansk-05-10-2016

plakat-jarmark-gdansk-05-10-2016

Już w najbliższy weekend na Targu Węglowym będzie można znaleźć wspaniałe kramy z rękodziełem jak również tradycyjne produkty regionalne oraz wziąć udział w zabawach i atrakcjach jakie czekają na Was w Gdańsku.

MIĘDZYNARODOWY JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH I TRADYCYJNYCH, JARMARK RĘKODZIEŁA I RZEMIOSŁA odbywać się będzie od piątku 7 października w godz. 10-20 i zakończy się w niedziele 9 października.

Podczas całego jarmarku około 60 wystawców prezentować będzie regionalne i tradycyjne produkty kulinarne m.in. miody, sery, wędliny, chleby, napitki regionalne jak również kolorowe kramy z rękodziełem i produktami rzemieślniczymi.

Dodatkowo w pierwszy dzień zostanie ogłoszony konkurs dla wystawców „ Dobre bo Nasze” w ramach, którego dzięki Waszej pomocy organizatorzy przyznają nagrodę stoisku z najlepszym proponowanym produktem regionalnym.

W pozostałe dni towarzyszyć Nam będzie biesiadna muzyka na żywo z zespołem Sami&Swoi ale również liczne degustację czy też strefa animacji.

W sobotę nie zabraknie warsztatów kulinarnych, bezpłatnej foto-budki, w której uwiecznisz niezapomniane chwile ale również w tym dniu odbędzie się fascynująca bitwa na patelnie gdańskich restauracji, w której Wy będziecie jurorami.

Przeprowadzeniem konkursu „ Bitwy na Patelnie” podjął się znany i lubiany dziennikarz kulinarny radia PLUS Michał Turek.

W niedziele również zaplanowano ciekawe atrakcje jak np. zajęcia dequpage, bezpłatne kino 7D.

Gwiazdą niedzielnego popołudnia będzie „ Wielka Patelnia”, a dokładnie poczęstunek swojskiego jadła z patelni o niewyobrażalnych rozmiarach.

Jak widzisz czeka Nas weekend pełen wrażeń dlatego też nie może Cię tam zabraknąć.

Pamiętaj 7-9 października Targ Węglowy

Zapraszają Smaki Regionów

*szczegóły program na stronie organizatora www.smakiregionow.com