Karwiny z lotu ptaka

Panorama Karwiny i Did

Panorama Karwiny i Did
Tęskniących za Gdynią; tych, który wahają się czy przyjechać do Gdyni i wszystkich pozostałych kochających Gdynię zapraszamy na wirtualny spacer. Od dziś na oficjalnej stronie Gdyni pod adresem www.gdynia.pl/spacer znajdziecie kilkanaście panoramicznych zdjęć, tworzących niezwykły spacer z perspektywy na co dzień niedostępnej dla mieszkańców i sympatyków Gdyni.
Panoramy były wykonywane dronem na przestrzeni kilku miesięcy. Każda z nich składa się z przeszło 30 zdjęć, a każde zdjęcie z trzech lub pięciu klatek. Wszystkie były wykonywane z wysokości około 100 metrów. „To optymalna wysokość, aby zachować detale na ziemi. Gdybyśmy fotogratowali wyżej, to mielibyśmy drobny maczek” – tłumaczy autor zdjęć Piotr Lewandowski.
Spacer rozpoczyna się na Molo Południowym i obejmuje Sea Towers, Kamienną Górę, Polankę Redłowską, gdyńską Marinę, ulicę Świętojańską, Śródmieście, Dworzec Morski oraz dzielnice Orłowo, Grabówek, Redłowo, Chwarzno, Chylonia, Karwiny i Dąbrowa. Przy ciekawych punktach umieszczone są tablice z informacjami o danej atrakcji.
Panoramy wykonała gdyńska firma Tosem.
Uwaga! Do poprawnego działania wycieczki wymagane jest przesłanie dużej ilości informacji. Upewnij się, że jesteś w zasięgu sieci WiFi lub Twój plan taryfowy ma odpowiedni zapas transferu.
www.gdynia.pl