Kolejny rok z kartą

Niedawno rozpoczęliśmy nowy rok, jednak zmiana daty to nie wszystko. Nowy rok oznacza także, że czas na odnowienie pakietów Gdańskiej Karty Mieszkańca. Dzięki temu będziesz mógł/mogła cieszyć się korzyściami gwarantowanymi przez kartę aż do końca grudnia 2022. Uwaga! Także dzieci korzystające bezpłatnie z komunikacji miejskiej z Kartą Mieszkańca powinny mieć dodany pakiet na rok 2022.
Każdego roku oferta Gdańskiej Karty Mieszkańca jest poszerzana o kolejne, nowe funkcjonalności. Aby móc z nich wszystkich korzystać, należy dodać pakiet mieszkańca na dany rok kalendarzowy. A koszt? Symboliczna złotówka za pakiet!
Nie zaszkodzi w tym miejscu przypomnieć, co obecnie daje posiadaczowi Karta Mieszkańca:
dzięki Karcie Mieszkańca można wejść bezpłatnie do wielu obiektów, wykorzystać liczne rabaty (nawet do 75 proc.), doładować kartę biletem okresowym, zakupić bilet w specjalnej aplikacji, a nawet głosować na projekty Budżetu Obywatelskiego.
Osoby z niepełnosprawnością mogą dodać do swojego konta pakiet dostępności, który pozwala im korzystać z oferty miejskiej bez okazywania dotychczasowych dokumentów.
Co bardzo ważne, także dzieci korzystające bezpłatnie z komunikacji miejskiej z Kartą Mieszkańca powinny mieć dodany pakiet 2022, by ich karta była aktywna.
Najszybciej można odnowić pakiety korzystając ze strony internetowej JestemzGdańska gdzie można też znaleźć wszystkie szczegóły, wskazówki, procedury, informacje i aktualności.
Pakiet mieszkańca 2022 można dodać również w Centrum Obsługi Gdańskiej Karty Mieszkańca, al. Grunwaldzka 148. Obowiązują zapisy na wizyty poprzez formularz rezerwacyjny , zapisać można się także dzwoniąc pod nr. tel. 58 300 06 59 (09:00 – 17:00 od pon. do pt.).
Nie zwlekaj więc i odnów swój pakiet. Warto!
mat. prasowe

fot. mat. prasowe