„Sprintem po eliksir życia”

sprintem

sprintem
Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz” to często niedoceniana przez nas maksyma. Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu na Żabiance zachęca wszystkich do dbania o zdrowie już teraz. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, małych i dużych, na Dzień Zdrowia połączony z charytatywną zbiórką datków dla chorej Magdy.
Na tym charytatywnym wydarzeniu, zobaczysz pokazy taneczne, weźmiesz udział w intensywnym maratonie Zumby, posłuchasz ciekawych wystąpień. Wykonasz także darmowe profesjonalne pomiary składu ciała, ciśnienia, uzyskasz porady specjalistów oraz skosztujesz prozdrowotnych produktów.
Ale to nie wszystko. Dzięki charytatywnej zbiórce datków podczas wydarzenia, mamy szansę pomóc młodej dziewczynie – Magdy Kłobuckiej, która walczy z nowotworem układu chłonnego.
Magda to 25-letnia dziewczyna. Jak każda młoda polka ma swoje marzenia, plany na przyszłość i ambicje. Rok temu zdiagnozowano u niej chłoniak Hodgina (ziarnicę złośliwą). Po nieskutecznej chemioterapii jedyną droga ratunku jej życia jest leczenie nierefundowanym lekiem Brendtuximab Vedotin. Potrzeba 500 000 zł.
Jeśli tego dnia nie będzie Cię z nami, zachęcamy do pomocy Magdzie poprzez wpłatę na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym Michała Kajki 80/82 lok.1, 04-620 Warszawa. Numer rachunku PLN: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001. Przy koncie fundacji trzeba zaznaczyć dla kogo przeznaczone jest wpłata podając: Kłobucka, 4460.
Wpłat można także dokonywać poprzez stronę: http://www.gofundme.com/s6x2jpw8 Każda wpłacona przez Was złotówka to szansa dla Magdy na powrót do zdrowia. Przyjdź, zadbaj o swoje zdrowie i uratuj ludzkie życie.
(t)