Festyn rodzinny na Chełmie

Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm oraz Przedszkole i Żłobek MegaMocni zapraszają na Festyn Rodzinny „Mama, Tata i JA”, który odbędzie się w sobotę 26 maja od godz. 10:00 do godz. 14:00 na boisku OSIR przy ul. Witosa.

Festyn to doskonały moment na wspólna zabawę pełną radości i niespodzianek! Dzieci będą prezentowały umiejętności recytatorskie, tanecznie i sportowe. W między czasie będzie można skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak tworzenie konstrukcji z kartonów, zabawy sportowe z piłką, zabawy z klockami Lego, dmuchane place zabaw, rzut woreczkami i ringo do celu, malowanie na asfalcie, biegi w workach oraz wiele innych. Nie zabraknie również stoiska z zadaniami programu „Klucz do uczenia się” i gimnastyki paluszkowej. Dla najmłodszych przygotowaliśmy Strefę Malucha.

W czasie festynu zorganizowana będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku. Uczestnicy festynu za przysłowiową „złotówkę”, przekazaną na Hospicjum, będą mogli nabyć los na loterii fantowej, otrzymać figurki z balonów, pomalować buźki swoich pociech lub skosztować słodki poczęstunek.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnej zabawy.