Rekord z sercem!

71 193,03 tys. zł zebrano w tym roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie naszej dzielnicy. Sztab w ZSP nr 3 był oblegany, a ludzie dzielili się i pieniędzmi i sercem…
W tym roku – jak zwykle – dzieci, młodzież i nauczyciele ZSP nr 3 wzięli udział w WOŚP. Ponad setka wolontariuszy kwestowało na ulicach dzielnicy. Puszki wracały wypełnione ogromnymi sumami pieniędzy. W szkole także nie zabrakło atrakcji. Była loteryjka fantowa, kawiarenka z pysznymi wypiekami rodziców i bigosem ugotowanym przez nauczycieli, stoiska z pracami dzieci, gadżety orkiestrowe.
– A wszystko to uświetniły występy gimnastyczne oraz koncert dzieci i młodzieży, w czasie którego można było podziwiać talenty naszych wychowanków – relacjonują organizatorzy. – Zebraliśmy rekordową sumę pieniędzy: 71 193,03tys. zł! Dziękujemy rodzicom za pomoc i wsparcie, uczniom za zaangażowanie, a pedagogom za naukę młodego pokolenia, jak pomagać innym i cieszyć się, że można zrobić coś dla drugiego człowieka.
(a)

(fot. E. Cupiał – archiwum)