Dodaj bezpłatną ofertę pomocy!

W ramach portalu www.gdansk.pl uruchomiono właśnie możliwość dodawania i przeglądania bezpłatnych ogłoszeń o pomocy dla uchodźców. Od dziś można to zrobić wchodząc na stronę pomoc.gdansk.pl. Nowy dział jest dostępny także w języku ukraińskim.
Ogłoszenia są i będą bezpłatne. Menu serwisu jest tłumaczone także na język ukraiński, co szukającym pomocy pozwoli lepiej się w nim rozeznać. Treść ogłoszeń będzie w takim języku, jakiego użyje osoba, która ogłoszenie dodaje. Można w tym celu skorzystać np. z translate.google.com, strony która oferuje zupełnie przyzwoite tłumaczenia.
Ogłoszenia zostały podzielone na kilka najważniejszych kategorii, takich jak wyżywienie, odzież, wyposażenie, transport itp. Do opisów można dodawać zdjęcia, filmy. Jeśli powstanie taka potrzeba, zostaną dodane inne działy lub zmodyfikujemy istniejące. Serwis został przygotowany z myślą o działaniach pomocowych na terenie Gdańska, chociaż z powodzeniem można go wykorzystywać na obszarze całej Polski.
Ogłoszenia można dodawać bez logowania i bez zakładania konta. Założenie konta daje większe możliwości ale nie jest konieczne. Można także logować się przy użyciu Facebooka.
mat. prasowe