Mnóstwo dobrej zabawy

festyn1

festyn1
Występy taneczne uświetniły imprezę      (fot. mat. RD DiD)

Na nudę z pewnością nie mieli powodu narzekać uczestnicy festynu, zorganizowanego tradycyjnie przy ZS nr 14. Atrakcji nie brakowało tak, że każdy mógł znaleźć cos dla siebie.
– W naszej szkole odbył się festyn rodzinny, którego organizatorem była Rada Rodziców we współpracy z całą społecznością naszej szkoły – informuje Jolanta Sobolewska z ZS nr 14.
W programie imprezy znalazło się wiele atrakcji: występy najmłodszych uczniów, zajęcia sportowe, pokazy gry w koszykówkę prowadzone przez przedstawicieli klubu Basket Gdynia, gimnastyka artystyczna, warsztaty plastyczne, jazda na kucykach, itp. Rodzice mogli skorzystać z kawiarenki, w której oprócz ciast serwowano bigos i grochówkę.
Z pewnością na uwagę zasługiwały stoiska ze zdrową żywnością, wykonaną przez uczniów oraz stoisko z roślinkami wyhodowanymi przez milusińskich. Młodzi naukowcy mogli sobie poeksperymentować na lekcjach otwartych z przyrody i fizyki. Całości dopełniła wspaniała pogoda, która sprawiła, że tak wiele osób pojawiło się na festynie i wszyscy wspaniale się bawili.
– Dziękujemy wszystkim uczestnikom festynu, a w szczególności rodzicom i uczniom za tak wspaniałe zaangażowanie się w życie naszej szkoły – dodaje Jolanta Sobolewska. – Serdecznie zapraszamy już na przyszły rok!
(kod)