Co nowego w szkolnych ławach?

szkola2

szkola2
Na uczniów jak zwykle czeka trochę nauki i trochę zabawy                                                                                                     (fot. SP nr 20)
Wakacje zostały już tylko przyjemnym wspomnieniem, a dla uczniów z „dwudziestki” rozpoczął się nowy rok wytężonej nauki. Tym razem szkoła może pochwalić się zupełnie nową stroną internetową.
W nowy rok szkolny uczniowie jak zwykle wkroczyli uroczystym apelem. Po wakacjach ponownie w murach szkoły zaczęło być gwarnie. Odświętnie ubrani, wypoczęci, uśmiechnięci uczniowie stawili się licznie na placu szkolnym, by powitać dyrekcję, nauczycieli, pracowników, koleżanki i kolegów oraz nowych uczniów SP nr 20. Składając kwiaty pod tablicą patrona, czyli 2-go Morskiego Pułku Strzelców, oddali hołd wszystkim tym, którzy w latach 1939-1945 poświęcili życie w walkach obronnych za nasze miasto i państwo.
– Przed nami czas zdobywania i rozwijania umiejętności i wiedzy, odkrywania i poznawania – przekonują uczniowie. – Sprawdzania się w konkursach, zawodach, na sprawdzianach i klasówkach. Czas zabawy, szkolnych i klasowych imprez, wycieczek i wyjazdów. Poznawania nowych koleżanek i kolegów, rodzących się przyjaźni. Jednym słowem – czas intensywnie wypełniony.
Dodatkowo ze sprawami z życia szkoły można zapoznać się w sieci. Do tej pory także było to możliwe, jednak nowa strona www ma być bardziej przejrzysta i przyjazna użytkownikom.
– Witamy na nowej stronie naszej szkoły – czytamy. – Mamy nadzieję, że jest dla Was, Waszych Rodziców i wszystkich odwiedzających, czytelna. Zapraszamy do częstego odwiedzania. Znajdziecie tu: bieżące informacje – aktualności, ogłoszenia, relacje ze szkolnych imprez, informacje naszej biblioteki, świetlicy, Samorządu Uczniowskiego, plan lekcji, dokumenty szkoły… i wiele innych informacji.
A ponieważ nic nie dzieje się samo, na stronie znajdują się również podziękowania za pomoc w utworzeniu nowej odsłony. Administratorzy przede wszystkim dziękują Katarzynie Jewstafiew-Mierzejewskiej – mamie uczniów SP nr 20 – za pomoc, życzliwe wsparcie i poświęcony czas w przygotowaniu nowego serwisu www szkoły. Natomiast szczególne podziękowanie za owocną współpracę i wspólnie spędzony czas nad budową strony szkoły składa Agnieszka Wieczerzyńska.

(kod)