Na przełaj przez las

bieg1

bieg1
Biegać każdy może! (fot. Alicja Niemiec)
Po raz kolejny Leśna Polana była miejscem sportowych zmagań. Tym razem jednak zawodnicy poruszali się nie na dwóch kółkach, a… na własnych nogach.
Rada Dzielnicy Dąbrowa zorganizowała bieg przełajowy, który odbył się na Leśnej Polanie (w okolicach ul. Rdestowej i Szafranowej).
Biuro zawodów było czynne w dniu imprezy już od godziny 9.00 i przyjmowało chetnych do startu w zawodach. Przy czym zawodników podzielono na następujące kategorie: do 4 lat, do 7 lat, do 9 lat, do 11 lat, do 13 lat, do 16 lat, do 18 lat oraz Open. Dla wszystkich, którzy dobiegli do mety przewidziano medale pamiątkowe. A na koniec, dla pokrzepienia nadwątlonych sił, na wszystkich czekało wspólne pieczenie kiełbasek przy rozpalonym ognisku.
To nie koniec atrakcji na Leśnej Polanie. Na 26 września przewidziano bowiem wyścigi rowerowe. Jest to impreza partnerska Pucharu Gdyni. Zmagania rozpoczną się od godz. 11.00, choć biuro będzie przyjmowało zapisy już dwie godziny wcześniej. Każdy znajdzie kategorie dla siebie – od Baby Race aż po Open.
(kod)
bieg2